Nové promo video, Medúza Open 2011
přidáno 30.10.2011Natočili jsme nový promo-spot


Soutěž kapel Medúza Open 2011   Musíme uznat, že jsme v poslední době moc koncertů neměli. Lady DragonFly ovšem nespí - sice mírně oslabená personálními změnami, ale o to odvážněji se vrhá vstříc novým výzvám. Opět jsme strávili spoustu času zavření na zkušebně (a tentokát i na mnoha dalších místech), což pomalu ale jistě začíná přinášet velice zajímavé výsledky. Jen tak na okraj prozradím, že se můžete těšit na úplně novou písničku "The Common Song", kterou chystáme už na nejbližší koncerty.
   Co je dnes ale důležitější - natočili jsme pro Vás nové promo-video. S tímto krátným spotem se také účastníme soutěže Medúza Open 2011, kterou pořádá server Bandzone.cz spolu s hudebním pořadem ČT Medúza.

   O co jde? Soutěžící kapely mají za úkol natočit krátké video, kterým chtějí zaujmout diváky a především porotu. Video nesmí přesáhnout 90 vteřin a musí být ve vysokém rozlišení. Toť vše. A co bude obsahem - je čistě na soutežících. Z přihlášených pak odborná porota vybere každý měsíc jedno video, které bude odvysíláno v Medúze.


   Podívejte se, jak jsme to spáchali my:


© Lady DragonFly
Aktualizováno: 24.5.2014
Lady DragonFly najdete taky na:     na FaceBooku     na Google Plus     na YouTube     na Pheed.com     na BandZone