Bitva kapel v M13
přidáno 16.1.2013
Bitva kapel v M13


Drazí příznivci progesivního popíku! Přátelé nebanální hudby s chytlavou melodii a nevšedními zvraty!
Dovolte nám pozvat Vás na Bitvu kapel - koncert v rámci soutěže pořádané naším oblíbeným klubem M13 . Naše kolo bude 7.2. a spolu s námi vystoupí skvělá brněnská hard-rocková kapela Emotional Crime. Zde je malá ochutnávka:

Něco k soutěži samotné: od začátku roku se každý čtvrtek odehrává bitva dvou z celkem šesnácti kapel. O vítězi pochopitelně rozhodují návštěvníci jednotlivých koncertů - HLASUJE SE POMOCÍ VSTUPENEK, KTERÉ JIŽ MÁME K DISPOZICI v předprodeji. Do finále postupují 4 kapely s nejvyšším počtem hlasů.
Určitě si tedy udělejte čas a přijdtě si užít našlápnutý rockový večer v klubu s výborným zvukem. A pokud Vás některá z vystupujících kapel zaujme, neváhejte nám dát hlas ;-)

A pro úplnost - představili jsme soupeře, teď je řada na nás. Pár ukázek z podzimního koncertu v Mandragoře:
Personální vítr


A na závěr ještě jedna novinka - nejen hudbou živ je člověk, a tak se opět u nás chystají nějaké změny. Proto zmíněný koncert 7.2. v M13 bude posledním koncertem v aktuální sestavě. S detaily Vás seznámíme, až to vše bude aktuální. Nicméně dobrou zprávou je, že už teď se začíná zajímavě rýsovat nová etapa života Lady DragonFly.


© Lady DragonFly
Aktualizováno: 24.5.2014
Lady DragonFly najdete taky na:     na FaceBooku     na Google Plus     na YouTube     na Pheed.com     na BandZone